top of page

MENU

RotaYapı ile Tanışın

1994 yılından beri inşaat sektöründe faaliyet gösteren Rota Yapı İnşaat Taahhüt Tic. Ltd. Şti; Mesleki ahlak, mesleki ehliyet ve tecrübeli teknik  / idari personelle Ülkemizin Kalkınmasında ve yenilenmesinde üzerine düşen sorumluluğu üstlenmeye devam etmektedir.

​İş ve işçi    sağlığı başta olmak üzere, güvenilirlik ve kalite ilkesinden taviz vermeden yükümlülüklerini ve sorumluluğunu yerine getirmektedir. Kat karşılığı,  Riskli Binaların Yenilenmesi, Altyapı ve Üstyapı işlerinde, Kamuya ait Taahhüt işleri, Özel Sektöre ait Taahhüt işleri alanında faaliyet  göstermektedir. 

Çeşitli projeler için çevreye duyarlı tasarım, inşaat ve yönetim hizmetleri sağlıyoruz.

Güven, sağlamlık ve dürüstlük... İş dünyasında başarının anahtarı olan bu üç değer, şirketimizin temel taşlarıdır. Gerçekleştirdiğimiz her aktivite ve üstlendiğimiz her projede bu değerleri en ön planda tutuyoruz. Çünkü biliyoruz ki, bu değerlere sadık kaldığımızda, hizmet verdiğimiz sektörde başarı kaçınılmaz olacaktır.

Güvenin Gücü

Güven, müşterilerimiz, iş ortaklarımız ve çalışanlarımız arasında sağlam bir köprü kurar. Her proje öncesinde ve sonrasında, karşılıklı güvene dayalı ilişkiler geliştirerek, kalıcı bağlar oluşturuyoruz. Güven, aynı zamanda sunduğumuz hizmetlerin kalitesi ve taahhütlerimize olan sadakatimizden de kaynaklanmaktadır. Bu, müşterilerimizin bize defalarca güvenmesinin ve uzun süreli iş ilişkileri kurmamızın temel nedenidir.

Değerlerle Başarıya Ulaşmak

Çalışma Ekibimizle Tanışın

Veysel Dinçer

Kurucu - Yönetici

Birgül Şekerci

Yönetici yardımcısı

bottom of page